Уроки 36-37 Приготування розчинових сумішей на основі сухих будівельних сумішей.
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
-
Навчальний модуль ШТ-3(2-3)
Виконання простого оштукатурювання поверхонь
Компетентність ШТ–3(2-3).2 .2
Оштукатурювання віконних та дверних прорізів
Уроки 36-37
Приготування розчинових сумішей на основі сухих
будівельних сумішей.
Виконайте конспект теми
Склад і властивостіі різних сухих сумішей подібні, тож і готувати їх потрібно за загальними правилами. Розглянемо правила приготування сухих сумішей.
Суху суміш засипати в пластикову або прогумовану ємкість з чистою водою кімнатної температури (+15 °C до +20 °C) із розрахунку вказаного і інструкції на упаковці та перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою чи мішалки.
Увага! При перемішуванні суху суміш слід засипати у заздалегідь відміряну кількість води. Потім розчинову суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Суміш можна використовувати протягом робочого часу, вказаного на упаковці. (60хв - 2-3 год)
Звичайно, зараз існує велика кількість сухих будівельних сумішей і відповідно кількість води для приготування розчину буде різною. У будь-якому випадку перед приготуванням розчину на основі сухої суміші слід ознайомитись з інструкцією та чітко дотримуватись дозування не вносячи ніяких поправок.
Сухі суміші є дороговартісним матеріалом тому ви, як майбутні професіонали, повинні вміти розрахувати точну кількість розчину для опорядження певної площі конструкції.
При приготуванні сухих сумішей, як і при виконанні будь-якої іншої роботи слід дотримуватись вимог техніки безпеки. Давайте згадаємо основні вимоги безпеки, що стосуються нашого уроку.
1. Приміщення,
де готують розчини або мастики, обладнують припливно-витяжною вентиляцією.
2. До
приготування розчинів і обслуговування електрообладнання допускаються особи не
молодше 18 років, які пройшли навчання і інструктаж на робочому місці.
3. Електрообладнання
повинно бути заземлено, при користуванні електричним міксером потрібно стояти
на діелектричному коврику.
4. Очищають,
оглядають і ремонтують електроміксер тільки після зупинення і відключення
від електромережі.
5. Робітники,
зайняті приготуванням сухих розчинових сумішей, розчинів, мастик, повинні
бути в спецодязі, рукавицях, окулярах і респіраторах.
6. Розчин
на основі сухих сумішей заборонено брати руками.
7. При
потраплянні на шкіру чи слизові оболонки розчину місце ураження ретельно
промивають проточною водою.
Закріплення знань.
1. Назвіть основні складові сухих будівельних сумішей.
2. Яку кількість води слід використати для 1 кг вищезгаданих сумішей?
3. В якій послідовності відбувається приготування розчину на основі сухих сумішей?
4. Якщо ви вперше користуєтесь розчином на основі сухої суміші, як визначити витрати сухого компонента і води?
5. Як розрахувати потреби матеріалу? Перейдіть за посанням внизу:
Навчальний модуль ЗПК-3 Оволодіння необхідними відомостями про будівництво та основи лицювально-плиткових робіт -25 годин Уроки №1-2 Загальні відомості про будівлі і споруди. Класифікація будівель і споруд. Вимоги до будівель. Опрацюйте презентацію та виконайте конспект теми Питання для самоконтролю 1. Що таке будівля ? Назвіть приклади. 2. Що таке споруда? Назвіть приклади 3. Як класифікують будівлі за призначенням? 4. Як класифікують будівлі за кількістю поверхів? 5. Як класифікують будівлі за довговічністю? 6. Назвіть вимоги до будівель? Опорний конспект https://forms.gle/NugZ8D7QKkf67hT37 Зава...
РН 5. Виконувати роботи середньої складності під час обштукатурювання поверхонь ПК2 Здатність виконувати приготування розчинів для декоративних і спеціальних штукатурок та розчинів і бетонів для стяжок Уроки 7-8 Види та призначення, технічна характеристика розчинів для спеціальної штукатурки. Мета уроку : формування в учнів знань, необхідних при виконанні штукатурних робіт у будівлях спеціального призначення; c формувати в учнів переконання в тому, що правильно вибраний і пропонований спеціальний розчин – основний показник якісної роботи. Обладнання : будівельні матеріали, плакати. Тип уроку : комбінований Методи і прийоми роботи : співбесіда з учнями з елементами дебрифінгу . Хід уроку 1. Актуалізація опорних знань. Фронтальне опитування учнів – які особливості глиняних розчинів ? – як приготувати цементний розчин ? – які недол...
Коментарі
Дописати коментар